قوانین و مقررات

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی نجمون استفاده می‏‌کنید ، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی نجمون ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی نجمون به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

توجه داشته باشید که 09392244640 و 09019045457 تنها شماره‌ هایی است که فروشگاه اینترنتی نجمون از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی نجمون ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی نجمون است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به AROOSAKNAJMOON@GMAIL.COM اطلاع دهید. همچنین 09392244640 و 09019045457 ، شماره ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش فروشگاه اینترنتی نجمون را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های و تماس های شما از طریق این شماره ها وجود دارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی نجمون به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

فروشگاه اینترنتی نجمون متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی نجمون ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی نجمون ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی نجمون جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی نجمون محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی نجمون است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی نجمون محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه اینترنتی نجمون به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی نجمون به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی نجمون همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی نجمون به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی نجمون محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

فروشگاه اینترنتی نجمون مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی نجمون محفوظ است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی نجمون منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی نجمون تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم فروش و ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی نجمون اقدام نماید.

نجمون مسئولیتی نسبت به مشکلات پستی از قبیل دیرکرد پست ، گم شدن بسته در پست ، دستخوردگی و غیره ندارد و مشتریان موظفند این قبیل موارد را از طریق سایت پست به ادرس زیر پیگیری نمایند :

کد پیگیری پست برای شما پیامک می شود .

https://tracking.post.ir/

https://eop.post.ir/

در صورت ثبت سفارش امکان تغییر سفارش تا 12 ساعت و تا قبل از آماده سازی و بسته بندی سفارش توسط تیم نجمون امکان پذیر است

مشتریان موظفند اطلاعات خود را به صورت کامل و صحیح در هنگام ثبت سفارش وارد کنند درصورتی که اطلاعات ناقص و یا دارای مشکل باشد فروشگاه نجمون مسئولیتی نسبت به این موضوع ندارد .

درصورتی که محصولات دارای مشکل باشد ، بلافاصله بعد از تحویل با کارشناسان نجمون در میان بگذارید و در صورت تایید دو روز کاری زمان مرجوع کالا میباشد که پس از تحویل توسط فروشگاه نجمون تمام مبلغ به علاوه ی هزینه ی برگشت عودت داده میشود

درصورتی که ایراد محصول توسط کارشناسان تایید نشود و مرجوع بی دلیل باشد مشتری میتواند با هزینه ی خود و با هماهنگی تیم نجمون تا حداکثر دو روز کاری بعد از تایید کارشناس کالا را مرجوع نماید

رنگ محصولات حدودی میباشد و ممکن است در زوایا و یا نور مختلف و در نمایشگر های مختلف ، کمی متفاوت با واقعیت به نظر برسد .

سایزها به صورت حدودی است و مبنای سایز ها برش پارچه است

لذا ممکن است سایز ذکر شده با اندازه ی واقعی عروسک کمی متفاوت باشد بنابراین اطلاعات دقیق سایزهای ذکر شده در هر محصول را مطالعه نمایید

ضمنا شیوه ی درست اندازه گیری عروسک های دارای نشیمن به صورت نشسته است و قد عروسک مجموع قسمت سر تا نشیمن و نشیمن تا پا به حالت نود درجه میباشد و مبنای اندازه گیری بر این اساس محاسبه میشود .

ضمانت یکساله نجمون در خصوص کیفیت الیاف داخلی عروسک و پارچه میباشد و شامل پارگی و دوخت درز و چشم و لباس و پنجه و … نمیباشد (دقت کنید حتما با اب سرد شستشو دهید (

با توجه به انکه موجودی محصولات فروشگاه مدام در حال تغییر میباشد لذا ممکن است سفارش شما به اتمام رسیده باشد .

که در این صورت نجمون مسیولیتی در قبال تهیه ی آن محصول ندارد و در اسرا وقت کارشناسان نجمون با شما تماس گرفته و به اطلاع شما میرسانند در این حالت مشتری موظف است همکاری لازم با کارشناسان در جهت تغییر در سفارش و یا لغو سفارش را داشته باشد که در صورت لغو نجمون مبلغ پرداختی را طی ۲۴ ساعت عودت خواهد داد و در صورت تغییر سفارش مشتری موظف است مابت تفاوت مبلغ ( اگر قیمت متفاوت بود ) بپردازد .

تمامی واریزی ها به نام نجمه نجفی زاده میباشد لذا فروشگاه نجمون مسئولیتی در قبال کلاهبرداری در این مورد ندارد